2021 Trend Kışlık Şapka Modelleri

3 191

 

Trend kışlık şapka modelleri nelerdir? Şapka, tüm zamanların en çok sevilen aksesuarlarından biri haline gelmeyi başarmıştır. Şapkalar, 2021 senesine de bomba gibi bir giriş yapıyor. Şapka severler buraya toplansın; işte trend kışlık şapka modelleri ile alakalı tüm detaylar…

 

Trend Kışlık Şapka Modelleri Arasında Fötr Şapkalar

Fötr şapka modası asla ama asla geçmez. Kışlık şapka modelleri dediğimiz an aklınıza ilk gelen şapka modeli fötr oldu, biliyoruz. Özellikle de klasik kombin sevenler için tasarlanan bu vintage stili şapkalar, kombinlerin vazgeçilmez tamamlayıcılarından biri olmayı başarıyor. Şapka modelleri içerisinde en havalı olanının fötr şapkalar olduğunu kesinlikle kabul ediyoruz!

 

Pelüş Şapkalar

Pelüş modası 2021 senesinde de tam gaz devam ediyor. Pelüş montlarla ya da şişme kısa montlarla kombin edebileceğiniz bu şapkalar öyle sevimliler ki! Her rengini alıp kullanmak isteyeceğinize eminiz. Pelüş şapka modelleri içerisinde en sık satın alınan renk ise bebe mavisi ve bebe pembesi oluyor. Tabii bu noktada seçim size ve kombininize kalmış.

 

Trend Kışlık Şapka Modelleri Arasında Kot Görünümlü Şapkalar

Kim demiş kot görünümü Kış mevsimine yakışmaz diye? Kot görünümlü şapkalar, şapka modelleri arasında en sık tercih edilenlerden biri oluyor. Uyum sağlamadıkları bir kombin yok diyebiliriz. Özellikle beyaz pelüş bir mont ve cat eye bir güneş gözlüğü ile bu şapkaları kombin edebilirsiniz. Jean bir pantolon da kombininizin en iyi tamamlayıcısı olacaktır. Bu şapkalar kot görünümlü ama asla kot gibi sert bir yapıda değil. Bu yüzden de başınızı acıtmıyor. Sadece soğuğu engelleyerek güzel bir görünüm elde etmenizi sağlıyor.

 

Yün Örgü Şapkalar

Annelerimizin ellerinden çıkan bir yün örgü şapkayı takmayı hangimiz istemez ki? Bu soğuk günlerde en çok kullanılan şapka modelleri arasında yer alan yün örgü şapkalar, hem içinizi ısıtıyor hem de spor bir şıklığa adım atmanıza olanak tanıyor. Yün örgü, saçlarınızın elektriklenmesini de engellediği için kesinlikle tercih etmeniz gereken bir şapka modeli diye düşünüyoruz. Tabii sadece anne örgüsü değil, çeşitli markaların makine örgüsü olarak da hazırladığı şapkalardan satın alabilirsiniz. Her biri öyle güzel görünüyor ki!

İlginizi Çekebilir: Covid-19 Nedir? Belirtileri Nedir?

3 Yorumlar
  1. […] İlginizi Çekebilir: 2021 Trend Kışlık Şapka Modelleri […]

  2. […] Mutlaka İlginizi Çekebilir: Trend Kışlık Şapka Modelleri  […]

  3. […] Mutlaka İlginizi Çekebilir: Trend Kışlık Şapka Modelleri  […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.