2021 Trend Trençkot Modelleri

1 103

Trend Trençkotlar, moda dünyasının mihenk taşlarından biri olmaya adaydır. 2021 senesine de altın harflerle adını yazdıracak olan trend trençkot modelleri her zaman şık görünmenizi sağlıyor. Peki bu sene hangi trençkot modellerini daha sık göreceğiz? İşte detaylar…

 

Cepli Trençkotlar

Cepli trençkotlar, hiç şüphesiz ki son derece kullanışlı trençkot modelleri arasında yer almaktadır. Dikkat çekici yapısı ve ergonomik kullanımıyla çok sevilen cepli trençkotlar, eşofmanlarla bile kusursuz şekilde kombinlenebiliyor. Harika bir tarz oluşturmak ise elbette size kalmış oluyor. Özellikle 2 cepli trençkotlar 2021 senesinde kendini sık sık gösterecek gibi görünüyor. Şimdiden kombin planları yapmaya başlayabilir ve dolabınızda cepli bir trençkota yer açabilirsiniz. Bazı trençkotların cep kısımları nakışlı oluyor ve bu da çok seviliyor.

 

 

Trend Trençkot Modelleri Arasında Uzun Trençkotlar

Trend trençkot modelleri konumuza uzun trençkotlar ile devam ediyoruz. Uzun trençkotlar, özellikle elbiselerle kombinlendiklerinde kusursuz ve şık bir görünüm yakalamanıza olanak sağlıyor. Uzun trençkotları trençkot modelleri arasında öne çıkaran en önemli etken ise daha konforlu bir tasarıma sahip olmasıdır. Bu trençkot ile rahatça hareket edebilir, zıplayıp koşabilirsiniz. Son derece rahat bir kullanım sunan uzun trençkot, dolabınızda muhakkak yer vermeniz gereken bir model oluyor.

 

Midi Boy Trençkotlar

Midi boy trençkotlar, henüz her marka tarafından üretilmiyor fakat yine bilinen birçok marka bu ürünü sunuyor. Trençkot modelleri içerisinde henüz yeni olan bu model, uzun boylu kadınların en sık tercih ettiği ürünlerden biri oluyor. Özellikle uzun eteklerle kombinleyebileceğiniz midi boy trençkotlar, 2021 senesinde yavaştan kendini göstermeye başladı. Umarız devamı gelir diyoruz ve mükemmel kombinlerinizle sizleri baş başa bırakıyoruz.

 

Trend Trençkot Modelleri Arasında Pastel Renklere Sahip Trençkotlar

Pastel renklere sahip olan trençkotlar, bu senenin en iyilerinden diyebiliriz. Trençkot modelleri denildiğinde akla hep siyah, bordo ya da gri gibi renkler gelir. 2021 senesinde bu algı tamamen değişiyor ve pastel renklerde trençkotlar geliyor. Evet yanlış duymadınız, bu sene dolaplarınızda kusursuz bir renk cümbüşü yaşanacak. Bu tarz trençkotlar ile daha sade parçalarınızı kombin edebilirsiniz. Böylece trençkotunuza olan ilgiyi daha da arttırmış olacaksınız.

İlginizi Çekebilir: Şişme Mont Nasıl Yıkanır?

1 yorum
  1. […] İlginizi Çekebilir: Profiterol Tarifi  […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

G-QT7N9X5F6E 274908029