En Çok Kullanılan Kadın Parfümleri Önerileri 2021

En çok kullanılan kadın parfümleri

0 34

En çok kullanılan kadın parfümleri önerileri sizler için sıralayacağız. Size önereceğimiz en çok kullanılan kadın parfümleri ve sıralamalarımız tamamen genel kullanım memnuniyetine bağlı bir şekilde hazırlanmıştır. Koku beğenimi tamamen özneldir. Bu yüzden parfümlerin içeriklerinin size uygun olup olmadığını düşünerek tercih edin. Parfümler oldukça yoğun ilgi görmektedir.

Kadınların parfüm seçerken en çok dikkat ettikleri, kokusu ve kalıcılığıdır. Bazı parfümler dakikalar içinde uçarak etkisini kaybeder. Ama bazı parfümler uzun süre kalıcılık sağlar. Tabi bu kalıcılık günler sürmez. Kalıcı parfümleri tercih ettiğinizde günde bir defa sıkarak idare edebilirsiniz. Bu yüzden parfümlerde kalite de büyük önem taşır.

Kadın Parfümleri Önerileri|Fresh Kadın Parfümü

En çok kullanılan kadın parfümleri öncesinde fresh koku arayanlar için öneride bulunacağız. Golden Rose- Blue Azure içinde greyfurt, frenk üzümü ve yasemin bulunur. Bu içerik sayesinde hem doğal bir koku hem de tam yaz kokusu elde etmiş olursunuz. Kadın parfümleri önerileri fresh parfümlerde, THE BODY SHOP- Japanese Cherry Blossom da önerilenlerdedir.

Kadın parfümleri önerileri  fresh koku tavsiyesi vermekteyiz. Avon Eve Truth parfümünün içinde, taze nar ve sedir ağacı kokusu ve şakayık bulacaksınız. Tüm bu içeriğiyle beraber kimyasaldan uzak doğal bir koku oluşacak. Fresh koku arayanların il üç adresi kesinlikle önerilerimiz arasından olmalı. Koku hafızası diye bir durum var.

 

Koku hafızasında akıllarda kalan kokunuzu bulmak zaman alabilir. Zamanı iyi değerlendirmeli ve seçeneklerinizi doğru seçmelisiniz. Yıllarca birçok parfüm markası ve çeşidi değiştirmiş olabilirsiniz. Sonunda kendinize has kokunuzu bulacaksınız. Zaten herkesin hedefi de kendine en uygun kokuyu bularak başka arayışlara girmemektir. Seçeneklerinizin arasına tavsiye ürünlerimizi ekleyebilirsiniz.

En İyi Bayan Parfümleri Top 10

En çok kullanılan kadın parfüm markaları önerilerimizi, sizlere 10 madde de sıralayıp içeriklerinden bahsedeceğiz.

1-      Christian Dior- Hypnotic Poison

Kadının asaletinden ilham alarak yasak meyveyi sembollemişlerdir. Oldukça aşk ve ihtiras içeren bu parfümün kokusu, çokça tercih edilmektedir.  Kadın parfümleri önerileri arasında en iyi parfümlerdendir. Acı badem, yasemin, kimyon ve zambak birleşimi ile muhteşem bir koku oluşmaktadır.

2-      Burberry Classic

Emin tasarımları ile adını oldukça duyuran bir marka olmuştur. Türkiye’de en çok kullanılan kadın parfümleri arasında yer alır. İçerisinde kayısı, bergamot, erik, sandal ağacı ve yasemin bulunuyor. Tüm bu ürünlerin karışımı ile ortaya çok doğal bir koku çıkıyor.

3-      Chanel- Chance

Bu parfüm ile yeni kokulara yelken açarak karşı tarafı etkileyebilirsiniz. Vanilya, yasemin ve süsen içeriği ile oldukça baş döndürücüdür. Bu hoş kokuyu kesinlikle öneriyoruz.

4-      Paco Rabanne- Lady Million

En sık kullanılan bayan parfümleri arasında yer alır. Klasik tarzıyla kadındaki asaleti ve zekâyı yansıtır. İçeriğinde ahududu, amber, paçuli, çiçek özütü ve portakal bulunuyor. Tüm bu kokular birleştiğinde, zarafetiniz ve şıklığınızla bütünlük oluşacak.

 

5-      Guerlain- Mon Guerlain

Kadın parfümleri önerileri sıralamamızda sıra özgür kadınları niteleyen markadadır. Marka vanilya ve sandal ağacı ile zarif, ince çizgiden dışarı çıkmıyor. Kokuyla beraber size ve karşı tarafa eşsiz duygular hissettiriyor. Şişesinin zarafetiyle de tercih etme olasılığını arttırıyor.

6-      Dolce Gabbana- Light Blue Eau de Toilette

Asitli olan meyveleri içeriğinde bulunduruyor ve zarif bir koku bırakıyor. Koku içerikleri meyvelerden oluştuğu için, fresh kokulu bayan parfümleri arasında yer alır.

7-      Viktor Rolf- Flowerbomb

Çiçek özlerinden oluşan yapısı ile çok tatlı bir koku hissettiriyor. Günlük hayatta rahatlıkla kullanabileceğiniz bir markadır.

8-    Lancome La Vie Est Belle

Saf paçuli, yasemin ve portakallı yapısı ile en çok tercih edilenler arasında yerini alıyor. Kadın parfümleri önerileri arasındaki en kaliteli ürünlerden birisidir.

9-      Carolina- Good Girl

kadın parfümleri önerileri
kadın parfümleri önerileri

Şişesi topuklu ayakkabı modelini barındırarak kadının asaletini anlatır. Kakao içeriği ile baş döndürücü bir etki yaratıyor. Afrodizyak etkisi ile karşı cinsi etkilemeyi başarıyor.

10-  Chloe- Signature

Tropik meyveleri içinde bulundurur ve çok tatlı bir koku yayar. Şişesinin hoş tasarımı ile de oldukça dikkat çeker. Parfümlerle etkinizi gösterdikten sonra güzellik sırları ve önerileri yazımıza da göz atabilirsiniz.

Afrodizyak Etkili Kadın Parfümleri

Kadınsılığı içinde bulunduran ve karşı cinsin başını döndüren parfüm arayışındaysanız size özel 5 önerimiz var. Karşı tarafı etkilemek için parfüm seçiminin önemi oldukça mühimdir.

  • Carolina- Good Girl,
  • Armani Si Passione,
  • Valentino Donna,
  • Cacharel Amor ,
  • Lancome Hypnose.

Kadın parfümleri önerileri yazımız burada son bulmuştur. Tavsiyelerimizi tercih ettiğinizde yanılmadığınızı göreceksiniz. Tüm saydığımız markalar Dünyaca ünlü markalar olup, kalitesini korumaktadır.

 

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.