Güzellik Sırları ve Önerileri

0 35

İÇERİKLER

Güzellik Sırları ve Önerileri

Pratik Güzellik Sırları ile düşük maliyetli şekilde çok daha güzel görünmek, daha önemlisi elinizdeki ürünleri kendiniz için en ideal şekilde kullanmak mümkün. Kimisi doğru makyaj yaparak daha etkileyici görünmenizi sağlayacak, kimisi doğal malzemelerle güzelliğinize güzellik katacak Güzellik Önerileri sizin için yazımızda.

Makyaj ve Güzellik İçin Bilmeniz Gereken İpuçları

Koyu renkli rujlar için modası hiç geçmeyen güzellik trendleri demek yanlış olmaz, ancak siz de gün boyunca koyu renkli rujları dudağınızda kalıcı şekilde kullanmakta zorlanıyorsanız hafif bir parlatıcı desteği ile bir katman daha oluşturabilir ve bu transparan katla dayanıklılığı arttırabilirsiniz.

Konu göz makyajına geldiğinde ise doğal bir aydınlık ve parlaklık oluşturan Bakım Sırları ön plana çıkmakta, bu görünüm içinse göz pınarla parmaklarınızla uygulayacağınız hafif parıltılar yeterli olabilmektedir. Doğal bir ışıltı için aynı ürünleri fırça yardımıyla dekolte bölgesinde de kullanabilirsiniz.

Makyajınızı daha etkileyici kılmak için maskara uygulaması yapmak istiyorsanız bu defa biraz pudraya ihtiyacınız olabilir. Hafifçe kirpiklere pudra uyguladıktan sonra maskara kullanmanız kirpiklerinizi çok daha kıvrımlı ve dolgun gösterecektir.

Cildiniz, makyajınızı gerçek anlamda ortaya çıkarabilmeniz yani kısaca Güzellik için en çok dikkat etmeniz gereken bölgedir. Cildinizdeki siyah noktalar ve tahriş olmuş bölgeler için bebek cildine uygun geliştirilmiş nemlendirici kremleri kullanabilir, pürüzsüz bir doku sağladıktan sonra makyajınızın çok daha başarılı göründüğünü fark edebilirsiniz.

Cildinizi daha güzel göstermenin hızlı ve etkili bir diğer yolu da maskelerden yardım almaktır. Ağır bir makyaj yapacağınız günün sabahında veya haftada bir düzenli şekilde maske uygulamasında bulunarak çok daha iyi cilde kavuşabilir, yalnızca 20 ila 30 dakika içinde aydınlık ve genç görünümlü bir cilde sahip olabilirsiniz.

Mutlaka Bilmeniz Gereken Güzellik Sırları

Güne başlarken cildinize buzla masaj yapmak ve sonrasında çiçek özleri içeren bir nemlendirici kullanmak, çok daha parlak bir yüze sahip olmanızı sağlar. Yüzden saçlara geçtiğinizde ise elinize biraz Hindistan cevizi yağı alıp saç uçlarına parmak uçları ile masaj yapmak daha kusursuz bir görünüm sağlar. Ayrıca saçlarınızı haftada bir kere olmak üzere yıkamadan önce badem yağı, susam yağı ve zeytinyağından gibi doğal yağlarla 3 saat bekletmek saçların hafta boyunca çok daha parlak ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur.

Sizler için derlediğimiz Bakım Sırları sayesinde artık Güzellik sanılandan çok daha uygun maliyetli, hızlı ve kolay!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

G-QT7N9X5F6E 274908029