Kilolu Bayanlar İçin Tasarımcılardan Tüyolar

0 78

8Kilolu bayanlar, zayıf bayanlara oranla kıyafet seçerken daha çok zorlanabiliyorlar. Çünkü kilolu bayanların kıyafet bulmaları bazen gerçekten zor oluyor. Aradıkları kıyafetleri maalesef ki her zaman bulamıyorlar. Kilolu bayanlara özel olarak hazırladığımız bu yazımızda alış veriş yaparken dikkat etmeniz gereken hususları öğrenebilirsiniz.

Zayıf görünmek için gereken ipuçlarını sizler için derledik. Aklınızda kalan ve merak ettiğiniz sorularınızı aşağıda bulunan yorum kısmına yazabilirsiniz. Size en hızlı şekilde cevap vermeye çalışacağız. Zayıf görünmek için yapmanız gerekenler; Tunikleri tercih etmelisiniz, düze elbiseler seçmelisiniz, eteklerde kesinlikle pili kullanmamalısınız, uzun gömlekler ve ceketler tercih etmelisiniz, pantolonları bol ve yüksek belli tercih etmelisiniz, çizme kullanabilirsiniz, bluzlarınızın uzun kollu olmasına dikkat etmelisiniz, aşağı doğru inen düz çizgiler tercih etmelisiniz ve kemerlerde ince olanlarını tercih etmelisiniz.

Bunun haricinde dar pantolonlardan, üzerinize yapışan dar tişörtlerden, kısa deri ceketlerden, düşük bel pantolonlardan uzak durmalısınız. Koyu renkli giysiler de sizi olduğunuzdan daha ince gösterecektir. Tüm bu bilgileri bir yana bırakırsak, zayıflamak o kadar da zor değil. Yapmanız gereken çok basit şeyler var. Bunlar; erken kalkmak, az yemek ve spor yapmak. Az kalorili yemekler hazırlayarak forma girebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

G-QT7N9X5F6E 274908029