Kına Gecenizi Unutulmaz Kılacak Kaftan ve Bindallı Modelleri

0 26

Kına geceleri dendiği zaman akla ilk gelen giysiler olan kaftan ve bindallı modelleri hayatınızda bir kere yaşayacağınız bu unutulmaz ve son derece önemli gecede kusursuz görünmenizde en etkili araçtır. Özellikle kaftan modelleri gösterişli ve dikkat çekici görünerek gelin olmanın verdiği tarzı tam olarak yansıtmada en büyük yardımcınız olmakta, elbette böylesi bir gecede doğru parçaları tercih etmek için ihtiyacınız olan tüm öneriler de sizin için bu önemli dosyamızda açıklanmaktadır.

Son Moda Kaftan ve Bindallı Modelleri

İç kısmındaki tüllü elbiselerin üzerinde kullanılan ve kına gecesi gelini olmanın kendine has görüntüsünü tamamlamada en etkili parça olan kaftan modelleri 2021 modasının esintileriyle birlikte oldukça parlak ve renkli görüntülere aracı olmaktadır. Kırmızı, bordo, lacivert ve yeşil renklerinin en koyu tonlarında görmeye alışkın olduğumuz kaftanlar için artık pastel tonların da hakimiyet oluşturduğunu görmek mümkün olmakta, özellikle nar çiçeği, bebek mavisi ve şeker pembesi gibi hem sevimli ve canlı hem şık ve kadınsı renklerin zemin rengi olarak tercih edildiği görülmektedir.

Kadife ve süet kumaşlar bu parçalar için en sık tercih edilen dokular olsalar da ipek ve saten gibi hem kendiliğinden parlayan hem de kolay kırışmayan bir yapıda olan tasarımları tercih ederek mevsim ve hava şartları fark etmeden ortama uyum sağlayabilirsiniz. Kumaş çeşitlerinin her biri farklı bir tarz vermekte, kadifeler sultanları anımsatan klasik bir görüntü sunarken satenler ise parlaklığın verdiği genç görünümü yansıtmaktadır. Haliyle bu geniş çeşitlilik içerisinde kendi tarzınıza uygun seçim yaparak kendi enerjinizin rengini yansıtmanız mümkün olmaktadır.

Kaftan ve Bindallı Modelleri İçin Doğru Seçim Tüyoları

Seçimlerinizi yaparken özellikle kendi vücut tipinizi göz önünde bulundurarak alışverişinizi yapmanız, bu unutulmaz gecede en iyi şekilde görünmenizi sağlayacaktır. Örnek vermek gerekirse göbek kısmını daha ince göstermek yani belini daha sıkı bir formda göstermek isteyen gelin adayları için kaftan seçimlerinde kemer ve kuşak gibi toparlayıcı aksesuarların kullanımı önerilir. Ayrıca hem mat hem parıltılı formda bulunabilen bu gösterişli parçaları eğer fiziksel özelliklerinize güveniyorsanız parıltılı formda tercih ederek daha da dikkat çekici görünebilirsiniz.

Kol kısmı en az gövde kısmı kadar önemli olan bindallı modelleri omuzdan bileğe doğru genişleyen kol tasarımlarıyla özdeşleşmekte, bu kesimleri dilerseniz dirseğe kadar dar gelip, sonra aniden çan şeklinde genişleyen formlarda tercih edebilirsiniz. Bu sayede kolları saran kalın ve tok kumaş tokuşuyla kollarınızı daha ince ve vücudunuzla uyumlu şekilde gösterebilir, daha ince bir algı yaratabilirsiniz.

Siz de unutulmaz bir kına gecesi için ihtiyacınız olan kaftan ve bindallı modelleri ile artık hem kendi tarzınızı yansıtabilir hem de bir gelin adayı olmanın hakkını verecek şıklığa tek parçayla ulaşabilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

G-QT7N9X5F6E 274908029