Küçük Banyolar İçin Harika Dekorasyon Fikirleri 2021

0 16

İÇERİKLER

Küçük Banyolar İçin Harika Dekorasyon Fikirleri 2021?             

Özellikle bayanların hiç hoşnut olmadığı küçük banyolar, ufak dokunuşlarla bambaşka bir boyut kazanabilir, olduğundan daha büyük görünüme sahip olabilir. Bu makalemizde küçük banyolar nasıl harika dekorasyona sahip olabilir sizlere anlatmaya çalışacağız.

Küçük banyolarda  lavabo altına yerleştirilen dolap ve fonksiyonel raflar hem şık hem de yer tasarrufu için harika bir fikir olacaktır. Ayrıca tek renk ürünler kullanmak ve tüm ürünlerin boyutunu minimal tutmakta iyi bir fikir olacaktır.

Küçük Banyolar İçin Örnek Tasarımlar 2021?

Bu örneğimizde, canlı renkler kullanılarak banyoya şık bir görünüm kazandırılmıştır. Yine lavabo ve klozet yan yana konumlandırılarak banyo olduğundan büyük görünüme sahip olmuştur.

küçük banyolar-1
küçük banyolar-1

Bir başka örneğimizde bu küçük banyoda mavi ve beyaz renkler banyoyu olduğundan büyük göstermiştir. Fonksiyonel şık bir tasarım kullanılan dolap yer tasarrufu için adeta biçilmiş kaftan olmuştur.

küçük banyolar-2
küçük banyolar-2

Bu  banyomuzda pastel renkler kullanılmıştır. Yine fonksiyonel raflar ve asılabilir havlu rafları küçücük banyoyu olduğundan daha büyük gösterdiği gibi güzel bir görünüm kazandırmıştır.

küçük banyolar-3
küçük banyolar-3

Bu banyomuz kullanılan dekorasyon planı ile sanki büyük bir banyo havası vermiştir. Klozet ve küvetin yan yana getirilmesi büyük bir boşluk oluşturmuştur.

küçük banyolar-4
küçük banyolar-4

Fonksiyonel tasarıma küçük örnek vermek gerekirse, bu lavabo tasarımı hem şık hem de küçük banyolar için kurtarıcı niteliğinde

küçük banyolar-5
küçük banyolar-5

Her ortam hayal gücümüzle çok güzel bir görünüme sahip olabilir. Yeter ki hayal gücümüzü biraz zorlamamız gerek. Bir mekan ne kadar küçük olursa olsun sadece renklerin uyumu ile olduğundan daha büyük görünebilir. Önemli olan doğru renkler ve renk tonları ile çalışmaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

G-QT7N9X5F6E 274908029