Rüyada Kaplumbağa Görmek Ne Anlama Gelir?(Rüya Tabirleri)

1 40

Rüyada kaplumbağa görmek ne anlama gelir? İnsanlar rüyalarında çeşit çeşit nesneler görür ve merak eder  anlamını araştırırlar. Bu konularda genelde insanlar eş dost muhabbetlerinde danıştıkları gibi interneti de kullanmaktadır. İnternette  sorulan sorulardan  bir tanesi de rüyada kaplumbağa görmek ne anlama gelir sorusudur.

Rüyada kaplumbağa görmek anlamı; Beğenilme Ünlü olma isteği bulunan kadını ifade eder. Bu kadının özellikleri, güzel görünümlü, uzun boylu ve çekicidir. Rüyada kaplumbağa devlet kuruluşlarında ki en tepe de bulanan, en yetkili kişiyi de işaret eder. Rüya içinde kaplumbağa alim olmak ve varlıklı olmak anlamını da taşır.

Rüyada kaplumbağa görmek diyanet işlerine göre rüya gören kişinin işlerinde dikkatli ve düşünceli hareket etmesi gerektiğini yorumlar.

Rüyada Kaplumbağa Sürüsü Görmek

Rüyada kaplumbağa sürüsü görmek iyiliğe güzelliğe işaret eder. Rüya sahibinin maddi açıdan feraha kavuşacağına, mutlu huzurlu bir yaşam süreceğini ifade eder. Bu ifadelerin dışında rüya gören kişinin hayaline kısa sürede kavuşacağına, isteklerinin yavaş yavaş gerçekleşeceği anlamına gelir. Uyarı olarak ise sabırla hareket etmesi, aceleci davranmaması gerektiğini belirtir.

Rüyada Kaplumbağa Yavrusunu Görmek

Rüyada kaplumbağa yavrusunu görmek; tez vakitte alınacak güzel haberler şeklinde açıklanabilir. Rüya, ayrıca güzel kadını da işaret eder. Rüya sahibi kişinin , bilgili insanlarla karşılaşacağı, güvenilir dostlara sahip olacağını, saygın biri olacağına, dikkatli davranacağına, servet sahibi olacağına işaret eder. Rüya gören kişi evliyse, bebek sahibi olacaklarını, bekar ise evlenmeye niyet edeceğine delalet eder.

  Rüyada Su Kaplumbağası Görmek

Rüyada su kaplumbağasını görmek; vefa anlamına gelmektedir.  Su kaplumbağasını görmek; sağlıklı ve mutlu bir hayat anlamını da taşımaktadır. Kimi zaman bu rüya kişinin yapacağı deniz seyahatine de simgeler. Bu seyahat esnasında keyifli zamanlar geçirileceğine yorulur.

Rüyada Kaplumbağa İle Yüzmek

Rüyada kaplumbağa ile yüzmek; Rüya sahibinin bazı insanlar ile bir araya gelip iş ortaklığı yada iş anlaşması yapmasına delalettir. Bununla birlikte uzun zaman da kendisine büyük karlı işler sağlayacak yeni girişimlerde bulunacağını ifade eder. Rüya gören kazançlı işler yapacağını fakat sabretmesi gerektiğini belirtir.

Rüyada Kaplumbağa Öldürmek

Rüyada kaplumbağa öldürmek anlamı ; Rüya gören kişinin yanlış adımlar sonrası yaşayacağı sıkıntılardır. Rüya tabir yapan yorumculara göre ise aynı ev içinde ki tatsızlıklara, ufak tefek bir takım anlaşmazlıklara ve küsmelere sebeptir. Rüyada kaplumbağa öldüren kişi akraba ilişkilerini keser ve uzak diyarlara göç edip insanlar ile olan diyaloğunu sıfırlar.

Rüyada Kaplumbağayı Yakalamak

Rüyada kaplumbağa yakalamak kısmet ve şansı ifade eder. Karşısına güzel kısmetler çıkacağına, tüm işlerinin yoluna gireceğine işaret eder. Rüya gören kişi bekar ise yakın bir tarihte evlilik yaşayacağına evli ise, hayırlı bir çocuğa gebe kalınacağına delalettir.

Rüyada Kaplumbağayı Ezmek

Rüyada kaplumbağa ezmek anlamı eline geçecek güzel fırsatları değerlendirememektir. Rüya gören kişinin özellikle çalışma hayatında ki fırsatları simgeler. Bu fırsatların kaçmasıyla beraber üzüleceğine zor zamanlar geçireceğine işarettir.

1 yorum
  1. […] ineğin buzağaladığını görmek hakkında yapılan genel yorumlar bu şekildedir. Rüyada kaplumbağa görmek yazımızı da […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.