Up and Fit Tayt Nedir?

1 29

Kumaş ve hissiyat baz alındığında her taytı aynı kefeye koymamak gerekir. Birçok farklı tayt markası bulunmaktadır. Peki, bunlardan en çok tercih edilen Up and Fit tayt nedir? Kesinlikle birkaç beden küçülten ve daha toplu bir duruş sergileyen Up and Fit tayt çok fazla insan tarafından tercih edilmektedir. Harika bir şekilde vücudu sarışı, oturur kalkar iken verdiği esneklik ve kalite hissiyatından dolayı diğer taytlardan ayrılır. Aynı zamanda vücudu olduğundan ince gösteren tayt, çok sevilerek kullanılmaktadır. Birçok kadının favorisi haline gelen markanın taytları kullanış ve kalitesinden dolayı çokça yaygındır.

Up and Fit Kalitesi

Kalitesi ile kadınları cezbetmeyi başaran muhteşem bir markadır ve bu sayede adından son zamanlarda fazlasıyla bahsettirmektedir. Up and Fit kalitesi diğer markalardan çok daha kalitelidir. “Lycra” onayı olan tayt markası Kumaşının yeri ve rahatlığı tüm kadınların istediği şekildedir. Aynı zamanda 3 santime kadar incelme garantisi veren taytların birçok çeşidi bulunmaktadır.

Up and Fit Tayt Modelleri

Birçok farklı birbirinden güzel modeli ile her zevk türünden insanı cezbetmeyi başaran markanın dört modeli mevcuttur. Up and Fit tayt modelleri şu şekildedir;

  • Glitter
  • Leather
  • Push Up
  • Velvet

Her modelinin ayrı kaliteli ve donanımlı olduğu taytlar, birçok ünlü isim tarafından da severek kullanılmaktadır.

Glitter Tayt

Glitter tayt direkt olarak parlak tayt demek anlamına asla gelmez. Hem tayt giymeyi hem de kendine biraz ışıltı katmayı seven kadınların ilk başvurduğu tayt modeli Glitter tayt modelidir. Glitter İngilizcede parıltı anlamına gelmektedir. Parlak bir renk veren ancak göze batmayan bu taytlar içerisinde elastan ve poliamit maddeler bulundurur. Bu da vücudu kolay sarmasına ve vücuda daha güzel oturmasına sebebiyet verir.

Glitter Tayt Nasıl Olmalıdır?

Glitter taytlar çok yaygın bir şekilde tercih edilen tayt modellerinden birisidir. Peki, Glitter tayt nasıl olmalıdır? Glitter tayt parlak, canlı ve dikkat çekici bir yapıya sahip olmalıdır. Bacakta büzgü büzgü durmaması gereken Glitter tayt tam olarak vücut ölçülerine göre yapılmalı ve kötü bir görüntüye sebep olmamalıdır.

Glitter Tayt Nasıl Kullanılır?

Glitter tayt modeli kullanım açısından da merak edilen bir tayt modelidir. Peki, Glitter tayt nasıl kullanılır? Glitter taytların kullanım alanı oldukça geniştir. Elbette sadece koşu ve yürüyüş yaparken kullanılması gerek değildir. Aynı zamanda günlük hayatta da zevkle kullanılabilmektedir. Basit bir yol ile şıklık yaratan bu tayt modeli hayatın her anında kullanılabilmektedir..

Push Up Tayt Nedir?

Kadınların tercih ettiği taytlardan en önemlisi ise Push Up tayttır. Peki, Push Up tayt nedir? Push up tayt giyen insanın vücudunu toparlayan ve fit görünüş sağlayan tayt modelidir. Bu tayt modeli sıkça tercih edilir. Bacakları olduğundan ince göstermeye yardımcı olan Push Up tayt modeli aynı zamanda popoyu kaldırarak basenin ve belin de daha biçimli gözükmesine sebep olur. Günlük hayatta kullanılabilen Push Up tayt modelleri her türlü kullanıma uygundur. Spor yaparken, yoga yaparken, yolculuk yaparken veya arkadaşlarınızla gittiğiniz şık bir mekanda kahve içerken Push Up taytı gönül rahatlığı ile giyebilirsiniz.

Push Up Tayt Seçimi

Seçilen taytın en önemli unsuru vücudunuza uyumu olmalıdır. Push Up tayt seçimi dikkat edilmesi gereken bir seçimdir. Çünkü hayatınızın her alanında giyebileceğiniz bu tayt sizi yakmamalı, terletmemeli ve kaşıntı yapmamalıdır. Ekstra toparlayıcı push up tayt modeli size rahat ve konforlu bir giyim sunar. Push up tayt sayesinde hareketleriniz kısıtlanmaz ve hiçbir şekilde vücudunuz rahatsız edilmez.

Push Up Tayt Avantajları

Bu kadar tercih edilen Push up tayt avantajları da çok fazla olan bir tayt modelidir. İsminden dolayı akıllara elbette kaldırıcı özelliğinin olmasının gelmesi gayet normal bir durumdur. Bu tarz taytların yapımında diğer taytlara oranla farklı işlemler yapılmaktadır. Öncelikle bu taytın amacı toparlayıcı ve kaldırıcı olmasıdır. Tayt düzgün bir biçimde vücudu sarar ve böylelikle toparlayıcı etkiyi garantiler. Bu toparlama sadece popo kısmında değil aynı zamanda basen ve bacaklarda da görülür. 3 santime kadar incelme garantisi veren Push Up taytlar avantajları yönünden bu şekilde zengindir.

1 yorum
  1. […] pantolon şıklığından tayt sportifliğine kadar her kombin tipine uyum sağlayabilen Trençkot modelleri arasında en çok […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

G-QT7N9X5F6E 274908029