Yelek Modelleri Fikirleri 2021

0 36

Yelek modelleri, oldukça farklı desenlere sahiptir ve bu modeller, kadınların ilgisini çekmekte ve ilgi çeken yelek modelleri ile zarif kombinler yapılabilmektedir. Bu nedenle yelek modelleri fikirleri 2021 konusu pek çok insanın ilgisini çekmekte ve 2021 moda dünyasında hangi yelek modellerinin ön plana çıktığı araştırma konusu olmaktadır. Peki ama 2021 yılının yelek modelleri nelerdir?

2021 Yelek Modelleri

Pek çok farklı desen ve renkte yelek modelleri bulunmakta ve bu modeller, belirli tarifler üzerinden örülebilmektedir. 2021 yelek modelleri temelde;

 • Çocuk yelekleri
 • Kadın yelekleri
 • Erkek yelekleri

olmak üzere üç kategoriye ayrılmaktadır. Bireylerin isteklerine göre yelek örme konusunda farklı renkler kullanılabilmektedir. 2021 tığ işi yelek modelleri kapsamında da oldukça değişik yeleklerin oluşturulduğunu söylemek olanaklıdır.  Örme yeleklerin dışında fabrikasyon ürünlerin de bulunduğunu belirtmek olanaklıdır. Fabrikada üretilen yelek modellerinden ön plana çıkanları aşağıdaki gibi karşımıza çıkmaktadır:

 • Triko Yelek
 • Kolsuz Cepli Yelek
 • Kapüşonlu Uzun Şişme Yelek
 • Düğmeli Kumaş Yelek
 • Çift Taraflı Yelek
 • Cepli Penye Yelek
 • Kapitone Yelek
 • Bağlama Detaylı Yelek

Yukarıdaki modellerin her biri, 2021 yelek modelleri kapsamında yer almakta ve kadınların şık bir görüntüye sahip olmalarını sağlamaktadır.

2021 Örgü Yelek Modelleri

Bilindiği üzere yelek modellerinde kullanılan örgü teknikleri oldukça farklıdır ve bu farklılıklar, 2021 örgü yelek modelleri konusunda değişikliklerin ortaya çıkmasını mümkün hale getirmektedir. Yelek modelleri tığ ile ya da şiş ile yapılabilmekte ve kullanılan materyale göre değişik örnekler ortaya çıkabilmektedir.

2021 Tığ İşi Yelek Modelleri

Tığ işi yelek modelleri, tığ ile yapılmakta ve tığ ile yapılan modelleri örümü, şişe göre çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Kullanılan desen ve renkler, 2021 tığ işi yelek modelleri konusunda göz alıcı ve farklı yeleklerin ortaya çıkmasını sağladığı için tığ işi yelekler pek çok insanın ilgisini çekmektedir.

2021 Bayan Yelek Modelleri

Kadınlar için özel olarak üretilen modeller, oldukça başarılı kombinlerin oluşmasını mümkün hale getirmektedir. 2021 tığ işi yelek örnekleri, değişik örgü türlerinin kullanılması ile birlikte üretilmektedir. Yelek modellerinde genellikle örgü modeller ortaya çıkmakta ve bu modeller, vintage bir görüntünün ortaya çıkmasına destek olmaktadır.

Ajur Desenli Kadın Yeleği

Ajur desenli kadın yelekleri, örgü tekniklerinden ajurun kullanılması ile meydana getirilmektedir.

Deniz Yıldızı Desenli Kadın Yeleği

Deniz yıldızı, farklı bir kadın yeleği örülmesi dahilinde oldukça önemli motiflerden biridir.

Uğur Böceği Desenli Kadın Yeleği

Uğur böceği, 2021 bayan yelek modelleri kapsamında bulunan kadın yeleklerinin örülmesini olanaklı hale getirmektedir.

Yaprak Dökümü Kadın Yeleği

Yaprak dökümü, oldukça zarif bir yaprak motifinin oluşmasını mümkün hale getirmektedir.

Irmak Yolu Ajurlu Kadın Yeleği

En özel ve eşsiz ırmak yolu ajur motifi ile 2021 bayan yelek modelleri oluşturulabilmektedir.

Fiyonklu Kalpler Kadın Yeleği

Fiyonklu kalpler, kadın yeleklerinin oldukça zarif bir görüntüye ulaşabilmesini olanaklı hale getirdiği için bu modelin ön planda olduğunu söyleyebiliriz.

2021 Çocuk Yelek Modelleri

Bebek ve çocuk yelekleri, farklı seçenekler ile ön plana çıkan yelek modellerinden biri olarak bilinmekte ve pek çok ebeveyn, bu yelek modellerine ilgi duymaktadır. 2021 çocuk yelek modelleri kapsamında farklı motiflerin kullanıldığı pek çok model bulunmaktadır.

Minik Kulaklı Örgülü Bebek Yeleği

Minik kulaklı örgülü bebek yeleği, minik kulaklı motiflerin kullanılması ile meydana gelmektedir. Bu bağlamda 2021 çocuk yelek modelleri kapsamında bu modelin ön planda olduğunu söyleyebiliriz.

Degrade Bebek Yeleği

Bir diğer çocuk yeleği modeli, degrade örgü tekniğinin kullanılması ile birlikte oluşturulan bir bebek yelek modelleri olarak bilinir.

İşlemeli Bebek Yeleği

Oldukça nazik işlemeler ile birlikte oluşturulan işlemeli bebek yeleği, 2021 yelek modelleri kapsamında yer alan çok özel yelek modelinden biridir.

Dilimli Parçalarla Örülen Kız Bebek Örgü Yeleği

Dilimli parça motifleri ile oluşturulan bu model, bebekler için en iyi tercih olarak düşünülebilir.

Selanik Örgü Bebek Yeleği

Selanik tekniği, en özel ve şık örgü tekniklerinden biri olarak bilinmekte ve çocuk yelek modelleri kapsamında bu teknik sıkça kullanılmaktadır.

Nohut Örgü Modelli Bebek Yeleği

Nohut örgü, nohut gibi bir görüntüye ulaşan bir örgü tekniğidir ve bu yelek modeli de 2021 yelek modelleri kapsamında yer almaktadır.

Yukarıdaki gibi sıralanabilen yelek modellerinin her biri, pek çok kadın tarafından tercih edilmekte olup kolay yelek modelleri bayan için de farklı modellerin bulunduğunu ifade etmek mümkündür.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

G-QT7N9X5F6E 274908029